Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Store barns rom

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-01-15, 22:03   #24
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.117
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Store barns rom

Opprinnelig lagt inn av Taien, her.

Ja det har du rett i.
Tenker etterhvert å få en skjerm til spilling osv der oppe, så vi ikke trenger å hs det i stua. 😁

Jeg hadde heller ikke brukt plass til skrivebord. Eldste er fjerdeklassing, og kun to-tre ganger har han gjort lekser på rommet så langt. Og kun fordi jeg brukte stua/kjøkkenet til andre ting.

Det som har vært mye i bruk er et lavt, rektangulært Lack-bord fra IKEA, til å bygge Lego etc. på. Han har likt det bedre enn å sitte på gulvet alltid.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no