Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Charter eller feriehus for familie på fem med små barn?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-15, 15:23   #1
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.159
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Charter eller feriehus for familie på fem med små barn?

Jeg har forholdsvis store barn som absolutt kan oppføre seg på restaurant. Det er ikke det.

Det er kanskje det at jeg liker bedre å lage mat enn å vente på at andre skal lage den.

I fjor sommer var vi for første gang på en ferie der vi bodde på hotell og måtte spise alle måltider på restaurant i to uker. Og vi ble faktisk ganske lei alle sammen.

Blå er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 07-01-15, 15:30   #2
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.034
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Charter eller feriehus for familie på fem med små barn?

I fjor hadde vi leilighet på et lite familiehotell i en liten by på Samos. Veldig koselig, og deilig å slippet maset ved bassenget. Enkelte dager hadde vi bassenget helt for oss selv i mange timer. Men ungene våre leker ikke sammen, og storebror blir veldig rastløs og tar det ut over alle rundt han.

Restaurant med våre var et mareritt i fjor. Ikke spiste de maten de fikk, og ikke klarte de å være ved bordet. De fleste hadde en liten lekeplass men det var like vel ikke fred å få. Vi har opplevd spisesituasjonene mye lettere ved sunwing hvor det er en del norske barn å møte på lekeplassene, og barnebuffet som barna kan forsyne seg av. Da har maten vert mer tilpasset våre småspiste og veldig kresne (en som bare spiser kjøtt og en som bare spiser grønnsaker sånn ca). De fredligste middagene vi hadde i fjor var take away til oss voksne fra en god resturant i nærheten, og tomatsuppe til ungene kokt i leiligheten. Da var det fred.

I år kan det ser ut til at det går på Sunwing igjen. Ferien i fjor var hard. Vi ønsker en ferie hvor vi faktisk kan slappe av. Med barn som har spesielle behov er ikke ferie så veldig kos alltid. Men storebror elsker barneklubber på sunwing. Det gir oss voksne den avlastningen vi trenger.

Isolde er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 07-01-15, 15:50   #3
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.635
Blogginnlegg: 184
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Charter eller feriehus for familie på fem med små barn?

Opprinnelig lagt inn av Blå, her.

Det er kanskje det at jeg liker bedre å lage mat enn å vente på at andre skal lage den.

Aha. Det ligger forskjellen. Jeg er helt motsatt.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no