Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Hjelp til frisyre

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-09-14, 13:40   #1
kokosbolle
Har bakt søte kaker
 
kokosbolle sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Den fineste byen
Innlegg: 23.505
Blogginnlegg: 696
kokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hjelp til frisyre

Opprinnelig lagt inn av Bomull, her.

Dette er som å lese om mitt hår, minus korketrekkerene. Jeg har klippet det til skulderlengde nå, men må ta enda mer fordi et parti av det ytterste håret er så innmari slitt. Derfor blir det bob neste, så beholder lengden foran, men klipper opp litt bak. Jeg må få vekk det ødelagte håret og samtidig gjøre et forsøk på å få mer hår i samme lengdeskala.

Jeg har hår i 4-5 lengder (hadde, klippet av 20 cm for 5-6 uker siden), nå har jeg hår i 2-3 lengder, så det hjelper seg. I tillegg til en million av disse småhårene som det liksom ikke blir noe av og som lager glorie rundt hodet mitt. Festlig.

Å, velkommen i klubben. De der småhårene har jeg forøvrig slitt med før, dog i litt mindre grad enn nå. Jeg har konstant en sånn pigg som stikker ut av skillen foran i panna.

Ja, da må det vel bare bli kortere da.

__________________
The deadline for complaints was yesterday
vinterbolle jan 2007
sommerbolle juni 2010
minibolle mai 2012
kokosbolle er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 02-09-14, 13:46   #2
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelp til frisyre

Opprinnelig lagt inn av kokosbolle, her.

Å, velkommen i klubben. De der småhårene har jeg forøvrig slitt med før, dog i litt mindre grad enn nå. Jeg har konstant en sånn pigg som stikker ut av skillen foran i panna.

Ja, da må det vel bare bli kortere da.

Jeg fikk forøvrig et hår helt uten floker, nærmest, når jeg klippet meg nå. De slitte tuppene/lengdene gjorde at håret tullet seg til veldig mye mer. Godt å bli kvitt, selv om jeg på sett og vis savner lengden. Vel, jeg skal bli flinkere til både å kure og holde håret sunt samtidig som jeg sparer, hvis ikke er det forgjeves. Den piggen er fæl. Føles som jeg har antenner all over og kan ta inn all verdens med radiokanaler til enhver tid. En dag uten spray er meningsløst.

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no