|
|||||||
| Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
Sv: Regjeringen starter opp arbeid med ny familiemeldingUten at disse tankene på noen måte er gjennomarbeidet, tenker jeg at barnevernet burde hatt mulighet til å uttale seg om samvær og å ta omsorgen fra bare den ene forelderen i de tilfeller der de ikke bor sammen.
__________________
♥ Storebror, des. 2010 ♥ Lillesøster, mar. 2020 ♥ Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Shake it out!
|
Sv: Regjeringen starter opp arbeid med ny familiemelding
Enig der også. Det er helt spinnvilt at den av foreldrene som virker må bruke en formue på privat sak når bv tar omsorgen fra en mor/far som virker. Nå tar de omsorgen fra begge, og selv om de plasserer barna midlertidig hos den som virker, får denne beskjed om å gå til sak, ellers havner barna i fosterhjen.
__________________
Now it's nothing but MY way! ![]() |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|