|
|||||||
| Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Trademark: Imperfection
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Shabby chic-stilenUansett stil synes jeg det er utrolig interessant og hyggelig å se nye hjem! Selv om det overhodet ikke er min smak kan jeg synes det er virkelig flott!
__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom" Tre stk! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Semiaktiv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.208
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Shabby chic-stilen
Ja jeg synes også det kan være veldig flott med stiler som er helt fjern fra min, når det er gjennomført på en god og harmonisk måte, selv om jeg ikke kunne tenke meg å ha det slik selv.
__________________
µ 05 07 07 Sist redigert av My : 06-01-14 kl 12:00. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Magisk
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 1.600
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Shabby chic-stilenJeg likte stilen da jeg først så den for noen år tilbake. Nå er jeg som deg, drittlei av den. Heldigvis skaffet jeg meg aldri så mye interiør i chabby chic, det ble med litt pynteputer og nips som var enkelt å bytte ut igjen.
__________________
2007 2012 2014 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|