Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hva gjør dere med HUNDEN på nyttårsaften?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-12-13, 00:09   #11
Hyacinth
Kontrollfrik
 
Hyacinth sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Sammen med Richard
Innlegg: 39.231
Hyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme omHyacinth har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva gjør dere med HUNDEN på nyttårsaften?

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Dette blir første nyttårsaften, så jeg vet ikke? Vi skal ha ham med på fest, og holder oss inne mesteparten av kvelden. Kun kort ut for å tisse etter at det blir mørkt, tenker jeg. Folk starter jo så tidlig å smelle.
Hyacinth, prøv å stappe bomull inn i ørene på hunden. Tenkte jeg skulle prøve på det.

Takk for tips! Har tenkt på det, men hun er ikke sånn kjenperedd, bare litt sånn at hun ligger i sofaen og kikker litt, liksom. Ikke hele roen. Det er i grunnen verre når vinduer smeller i full storm, det har det vært mye av i desember. Hun tasser mer enn ellers da.

Hyacinth er aktiv nå   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no