Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Skryter du eller deler du?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-12-13, 15:15   #10
Harriet Vane
Epikur
 
Harriet Vane sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 26.796
Blogginnlegg: 440
Harriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Skryter du eller deler du?

Å, jeg er så lei av denne "alt er så skrytete/falskt/selvgodt/kvalmende/sårende med sosiale medier". Det er skikkelig 2011.

Jeg deler og skryter, viser frem og er stolt om hverandre. Jeg synes det er superstas at noen har lyktes med min sandkakeoppskrift og forteller meg om det, etter at jeg delte bilde av mine som jeg fikk til på første forsøk. Jeg unner folk å lykkes og ha det bra, jeg liker å se det morsomme, fine og flotte de får til, om det er de nymalte veggene til Mave, de fine ungene til Java eller Tallys rare juletrepynt.

Jeg klarer ikke et sekund å se noe kjipt i at noen viser den fine blomsten de har fått, virkelig ikke. Jeg klarer ikke å tillegge noen onde motiver ved å gi en blomst heller. Blomster gir man fordi man fordi man vil noen godt, og om motivet skulle være noe annet, så velger jeg å tolke det slik allikevel.

__________________
“Time and trouble will tame an advanced young woman, but an advanced old woman is uncontrollable by any earthly force.”
― Dorothy L. Sayers
Harriet Vane er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no