Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Komfyrvakt

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-12-13, 01:13   #6
Sneglo
Nøttelitens medhjelper
 
Sneglo sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2011
Innlegg: 2.155
Sneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Komfyrvakt

Opprinnelig lagt inn av Morella, her.

Om det har noe å si? Ja, jeg lurer på hvor man får informasjonen. Jeg var ikke klar over dette før nå. Hadde jeg pussa opp kjøkkenet mitt sist uke så hadde det ikke blitt installert komfyrvakt rett og slett fordi jeg ikke hadde denne informasjonen. Det jeg lurer på er om noen opplyser om dette.
Jeg synes jo det er kjempefint med komfyrvakt og kommer selvfølgelig til å installere dette om vi pusser opp. Poenget er at jeg lurer på om informasjonen kommer fram til de som pusser opp.



Jeg pusset opp kjøkkenet mitt forrige uke.
Og dette var HELT ny info for meg.

__________________
-05 -07
Sneglo er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no