|
|||||||
| Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Crazy Cat Lady
|
Sv: 2,3 kg druesukker - hva lager jeg?Druesukker/fruktsukker er et monosakkarid, som smaker en del søtere enn sukrose, som er et disakkarid. Du kan bruke druesukker som søtning i det meste, men bruk mindre av det enn hva du ville brukt av farin.
__________________
Draco Dormiens Nunquam Titillandus Tenåringen-95 og Trassungen-09
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
finner ut av mye
|
Sv: 2,3 kg druesukker - hva lager jeg?
Er du sikker på det? Druesukker er det samme som glukose som ikke er like søtt som sukrose. Fruktsukker er det samme som fruktose som er søtere. Sukrose består forøvrig av 50/50 fruktose og glukose.
__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend. It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this." ~ Nayyirah Waheed ~ |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|