Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kontantstøtte - revidert budsjett

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-11-13, 11:47   #1
Syrin
Med tommestokk i veska
 
Syrin sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.042
Syrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Kontantstøtte - revidert budsjett

Pøbelsara; Bistand, mindre til veg, og MYKJE meir til tog. Og grøne skattar. Og meir til mange svake grupper i samfunnet - dei huslause i byane, dei sterkt pleietrengande i kommunane. Dersom du lurte på dette budsjettet altså. Ellles er eg generelt positiv til regjeringsskiftet, og at vi har ei mindretalsregjering. Meir makt til stortinget som truleg vil gje meir offentleg politisk debatt. Det er bra for demokratiet, trur eg i alle fall.

__________________
Jente 2003 og gut 2005
Syrin er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 15-11-13, 11:56   #2
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.463
Blogginnlegg: 362
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kontantstøtte - revidert budsjett

Opprinnelig lagt inn av Syrin, her.

Pøbelsara; Bistand, mindre til veg, og MYKJE meir til tog. Og grøne skattar. Og meir til mange svake grupper i samfunnet - dei huslause i byane, dei sterkt pleietrengande i kommunane. Dersom du lurte på dette budsjettet altså. Ellles er eg generelt positiv til regjeringsskiftet, og at vi har ei mindretalsregjering. Meir makt til stortinget som truleg vil gje meir offentleg politisk debatt. Det er bra for demokratiet, trur eg i alle fall.

Jeg er helsetjenesteforsker og har ingen illusjoner om at det skal komme mer til pleietrengende i kommunene med enne regjeringen. Jeg har studert hva borgelig styre i Oslo har gjort med eldreomsorgen på (veldig) nært hold, og jeg håper virkelig ikke at det skal bli slik overalt som det er her nå.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no