|
|||||||
| Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Panzerekstremfeminist
|
Sv: Noen som har begynt å tenke på jul og planlegge enda?Vi er da sedate nordmenn, så vi går rundt juletreet, vi danser ikke.
__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West Sist redigert av Pøblis : 05-10-13 kl 21:42. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
stressmonster
Medlem siden: Dec 2009
Hvor: Hammerfest
Innlegg: 3.076
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Noen som har begynt å tenke på jul og planlegge enda?
Ja, jeg spurte om åssen dere går rundt fordi vi alltid plasserer juletreet i et hjørne og legger gavene under og dessuten er det to ledninger fra lysene, men i år får vi planlegge litt bedre. Juletreet står jo på en sånn matte og der ligger gavene også så kanskje man bare kan dra hele sulamitten ut på gulvet. Eller rett og slett bare ha treet midt på gulvet. Vi har jo plass og det skal kanskje være litt trangt og mysigt når det er jul.
__________________
(2005) (2010) (2012) |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.333
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Noen som har begynt å tenke på jul og planlegge enda?
Skjøteledning.
__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15 |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|