Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Å gå tomt for knær ...

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-08-13, 22:24   #11
gajamor
Travelt opptatt
 
gajamor sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 6.915
Blogginnlegg: 3
gajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtidgajamor har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Å gå tomt for knær ...

Opprinnelig lagt inn av Ru, her.

Det største problemet vi har, er uansett alle disse som ikke møter til tildelt time OG som ikke sier i fra. .

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Gjett hvorfor jeg sitter så mye på nett idag. Idet man skjønner at pasienten ikke kommer er det for sent å finne på noe annet å gjøre. Jeg er tom for småplukk etter gårsdagen.

Hvis man ønsker at folk skal møte opp eller si fra så er det lurt å
a) gi dem beskjed om at de har time, og
b) endre ting i systemet når folk faktisk ringer og sier fra.

Vi har opplevd fryktelig mye rart når det gjelder timebestilling, det ikke rart det er ventetid på den lokale ØNH, for å si det slik. Sykehusene i nabobyene derimot, de får datasystemene sine til å fungere.

__________________
Litjtausa 06. Lille skatt 07
gajamor er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no