Sv: Hvilke saker er viktige for deg i valget?
Men er det ikke mulig å skille på slik? Jeg ser at det er viktig å sørge for at AS fastlandsNorge også går bra, men går det ikke an å skille på arbeidende kapital og annet? 
Jeg er for øvrig en ihuga tilhenger av arbeidsmiljøloven, og ser virkelig ikke behovet for å endre den. Pt er det slik at det kan gjøres unntak og det gjøres unntak i stort monn for eksmepl i helseforetak og kommunale døgntjenester. På den måten sikrer man drift samtidig som man sikrer ansattes rett til fritid og hviletid, og jeg synes faktisk det er greit at det sees på som unntak når folk jobber mange timer av gangen, eller flere skift med kort hviletid imellom.
__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
|