|
|||||||
| Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
lettere utlada
|
Sv: Hva skal dere ha til middag i dag? Nok en ny trådDet var meningen at vi skulle på grillfest hos et vennepar som har 10 års bryllupsdag, men så er jeg blitt syk.
__________________
Tvillinggutter 2010 |
|
|
|
|
#2 |
|
lettere utlada
|
Sv: Hva skal dere ha til middag i dag? Nok en ny tråd
Endringer i matplanen. Jeg lagde heller en pastasalat m/svinekjøtt og koreander til mannen og meg. Den var gooood.
__________________
Tvillinggutter 2010 |
|
|
|
|
#3 |
|
passe nerd
Medlem siden: Sep 2010
Innlegg: 5.592
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Hva skal dere ha til middag i dag? Nok en ny trådPynta halvfabrikata idag, måtte bruke noen grillpølser men hadde ikke lyst på pølse med brød så da ble det: Mexsikansk tomatsuppe som jeg tilsatte rødløk og paprika til. Varma pølser i biter oppi. Kokte fullkornsmakaroni ved siden av og satte mais på bordet. Bland og miks etter eget ønske.
__________________
4 barn i hjertet, 2 av de her med oss: gutt og jente 2010 |
|
|
|
|
#4 |
|
Flawsome
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 10.517
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Hva skal dere ha til middag i dag? Nok en ny trådHar nylig inntatt sommerskinke, salat, hjemmelaget potetsalat og jordbær på en liten holme. |
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|