Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Mellomlanding i Frankfurt - skal jeg ta sjansen?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-06-13, 22:36   #1
Pepper Lemon
Peppy!
 
Pepper Lemon sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.713
Blogginnlegg: 253
Pepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Mellomlanding i Frankfurt - skal jeg ta sjansen?

Opprinnelig lagt inn av Milfrid, her.

Men det betyr kanskje bare at jeg stresser lite?

Jeg lover - det er ikke fordi jeg stresset at det var pes. Sist gang jeg var i Frankfurt, da jeg skulle til Florida, ble vi møtt av menn i gule vester som bad oss om å løpe sammen med dem for å rekke flighten videre. Ikke dødsgøy i høye hæler og med trillekoffert. Da rakk jeg det. Kollegaen min reiste dagen etter, samme rute, og hun rakk det ikke. Så det er risikosport altså.

Pepper Lemon er aktiv nå   Svar med sitat
Gammel 15-06-13, 23:52   #2
Milfrid
Shake it out!
 
Milfrid sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Stavanger
Innlegg: 15.925
Blogginnlegg: 65
Milfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Mellomlanding i Frankfurt - skal jeg ta sjansen?

Opprinnelig lagt inn av Pepper Lemon, her.

Jeg lover - det er ikke fordi jeg stresset at det var pes. Sist gang jeg var i Frankfurt, da jeg skulle til Florida, ble vi møtt av menn i gule vester som bad oss om å løpe sammen med dem for å rekke flighten videre. Ikke dødsgøy i høye hæler og med trillekoffert. Da rakk jeg det. Kollegaen min reiste dagen etter, samme rute, og hun rakk det ikke. Så det er risikosport altså.

Samme opplegget jeg hadde på Heathrow det. Stod ei dame med skilt som vi måtte speinge etter. Og da jeg skulle til NY mistet jeg flyet. Og hjem igjen rakk jeg det på hengende håret. I Frankfurt har det gått greit. Men det har vel med hvilken terminal man lander på og hvilken man dra videre fra.

__________________
Now it's nothing but MY way!
Milfrid er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no