Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-04-13, 17:09   #11
Vianne Rocher
Kamerat Pære
 
Vianne Rocher sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.124
Vianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Opprinnelig lagt inn av Filifjonka, her.

Æsj, æsj, æsj. Han må jo være stokk dum.

Jeg er helt overbevist om at han har en alvorlig personlighetsforstyrrelse og ikke selv hverken ser eller skjønner at han ikke klarer å snakke bort dette. Han anser seg selv som langt mer troverdig enn jenta, bare fordi han er han og kjører derfor på med sitt opplegg. Jeg tror ærlig talt ikke han selv ser hvordan saken hans stadig svekkes for hver ny informasjon med tilhørende idiotiske bortforklaring.
Derfor synes jeg det er merkelig at forsvareren han gått med på noe slikt. Alle skal selvsagt ha rett til å bli forsvart, men for hennes karriere og troverdighet som advokat, må jo dette være uheldig?

Jeg tipper skjerping av dommen i Øygards disfavør blir enden på hele ankesaken.

__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean.
2008 2013 2015
Vianne Rocher er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no