Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Flyttet tentamen på grunn av Justin Bieber-konsert

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-04-13, 10:43   #11
Meissa
stressmonster
 
Meissa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2009
Hvor: Hammerfest
Innlegg: 3.076
Meissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Flyttet tentamen på grunn av Justin Bieber-konsert

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Jeg hadde garantert nektet det. Med enkel begrunnelse: Du har ikke fri den dagen. Det er faktisk så enkelt. Man får ikke med seg ting som skjer samtidig som man jobber eller er på skolen.

Men du bor i Oslo. Dine barn har da muligheter til å bli med uten å ta fri på skolen. Vi bor i Hammerfest. Det kommer veldig få artister hit og om våre unger skal få oppleve slike begivenheter så innebærer det å ta fly. Vi tok med eldste til Tromsø før jul for å dra på plutti plutti pott, ikke Justin akkurat, men en utrolig fin opplevelse for henne. Hun var borte to dager. Hun gjorde lekser og de sidene i bøkene de andre hadde gjort på skolen. Det innebar ikke ekstra arbeid for læreren og det førte ikke til at frøkna ble hengende etter.

Jeg skjønner liksom ikke problemet?

__________________
(2005) (2010) (2012)
Meissa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no