|
|
|
|
#1 |
|
Bedreviter
|
Sv: iPad3Jeg er nybakt iPhone 5-eier og kommer til å vente på iPad 4, av den enkle grunn at det er mer praktisk når dingsene har samme tilkobling. Det var irriterende med ny tilkobling på phonen, selv om jeg ser at den nye er en forbedring. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
<*(((<
|
Sv: iPad3
Hvordan vente på? "iPad 4" med den nye tilkoblingen er som nevnt her for lengst.
__________________
Ikke spis den gule snøen. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Bedreviter
|
Sv: iPad3
Har den siste iPaden som ble lansert i Norge ny tilkobling altså? Da misforsto jeg; jeg trodde det var en av de tingene som skilte 3-eren og den såkalte 4-eren. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
<*(((<
|
Sv: iPad3
Jepp. 3-ern ble lansert i vår, og den såkalte 4-ern ble lansert i oktober. Med Lightning connector, altså den nye tilkoblingen.
__________________
Ikke spis den gule snøen. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: iPad3
Ja, hadde vært mye enklere om de hadde kalt det 2, 3, 4 osv eller noe... 3S kanskje for nyeste versjon... gir et problem for "mannen i gata" når det f.eks. skal kjøpes tilleggsutstyr.
__________________
"I've got nothing against God. It's his fan club I can't stand" [J-2003 - G-2005 - J-2008] |
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|