Sv: Hvem bør spille Ana og Christian?
Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.
Jeg vil tro det er i overkant optimistisk å tenke at en filmatisering av dette kommer til å ha fokus på mellommenneskelige relasjoner.
Eller, det blir nok masse fokus på mellommenneskelige relasjoner. Nakne og spekulative sådan. 
Sex selger, som fifty shades så til de grader demonstrerer.
Men jeg tror at om filmen skal bli like poppis som bøkene så må sexen tones litt ned. Det høres litt bakvendt ut når jeg sier det, men jeg tror at om filmen blir like sex-fiksert, og detaljert som bøkene, så blir det pornofilm av det, og da mister de veldig mange seere.
Jeg ser for meg at man får inn et par større sexscener som er detaljert i filmen. En scene der Christian går over grensene og skremmer Ana, og én der det er "vaniljesex". Men at resten av sexen bare blir hintet om og bare vist starten av før det blir klipt til en scene med annen handling.
Men jeg tror jo likevel filmen vil gjennomsyres av seksuelle hentydninger og den seksuelle tiltrekningen mellom hovedpersonene.
__________________
~Maybe it's time to heal~
|