Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Stygg-kult eller?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-11-12, 11:05   #11
gullet
stille
 
gullet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Tønsberg
Innlegg: 10.937
gullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Stygg-kult eller?

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.

Det er morsomt, det er det. Og det er ikke alle som vil skjønne at det er morsomt, så de vil tro at dere ER slike med slede og reinsdyr fordi det er pent.

Jeg ville gått for det!

:grøss:

Men om ungene elsker det er det vel bare å kjøre på?

Opprinnelig lagt inn av Mei, her.

Åh jeg vil også ha!

Sånn julepynt skal jo være litt stygg. Det er jo hele poenget med den. Grensen for meg går ved blinkende lys i ulike farger. Tror jeg.

Naboen vår har blinkende striper bortover husveggen sin. Det verste er den stumpen som er "tilovers", som blir slengt over hekken.

__________________
Gullet -63, M -87, W - 01. lille E -03
gullet er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no