Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Prikker, private meldinger - hvem kan lese?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-09-12, 16:14   #17
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.002
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Prikker, private meldinger - hvem kan lese?

Jeg er prinsippielt enig med zinatara. Det er viktig å være klar over at det man skriver på Facebook etc som regel kan gjenskapes. Dette gjelder også arbeidssteder og skole. Tror dere ikke (en eventuell) arbeidsgiveren til ABB hadde levert ut emailen til ham til politiet? Dette er jo nettopp grunnen til at datatilsynet ønsker seg to-faktor-autentisering på ditt og datt.

Nå er jo dette på sidelinjen av diskusjonen, fordi dette er det som er teoretisk riktig, men jeg antar at det HI spurte om er hva som gjøres i praksis her på FP. Og det har jo blitt sagt flere ganger i denne tråden at det ikke leses PM-er.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no