Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Båndtvang, hvordan endre?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-07-12, 23:53   #1
Avatar
Nå også i farger
 
Avatar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 13.978
Avatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Båndtvang, hvordan endre?

Å ha båndtvang hele året gjør i hvert ikke ikke at idiotene som ikke overholder den plutselig begynner.
Jeg tror heller det kan bli omvendt. At om man aldri har lov å slippe løs hundene, så vil mange bare gjøre det og da OGSÅ i hekketiden.

Idioter som ikke tar hensyn er idioter uansett!

Avatar er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 26-07-12, 23:56   #2
Chablis
Drømmer
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Ved vannet
Innlegg: 19.081
Blogginnlegg: 22
Chablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Båndtvang, hvordan endre?

Opprinnelig lagt inn av Avatar, her.

Å ha båndtvang hele året gjør i hvert ikke ikke at idiotene som ikke overholder den plutselig begynner.
Jeg tror heller det kan bli omvendt. At om man aldri har lov å slippe løs hundene, så vil mange bare gjøre det og da OGSÅ i hekketiden.

Idioter som ikke tar hensyn er idioter uansett!

Tja, jeg vet om steder som har båndtvang hele året og det overholdes, tviler på at det er fordi det ikke finnes idioter der hvertfall.

Chablis er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no