Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Norges kristne - Hvilket århundre var vi i, sa du?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-07-12, 22:57   #25
Sir Limpalot
Det kan alltid bli verre.
 
Sir Limpalot sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Hvor: Akershus
Innlegg: 1.242
Sir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smartSir Limpalot imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Norges kristne - Hvilket århundre var vi i, sa du?

Opprinnelig lagt inn av Maz, her.

Det er kanskje ikke grunnlag for oss til å rapportere, men de som er meldt inn i gruppen har god grunn, og de burde blitt varslet. Var en del kjente navn der som nok ikke vet om det. Å sende melding til dem og varsle er noe alle kan gjøre.

Jeg hadde iallfall satt pris på et tips.

Det er grunnlag for det under facebooks regler, de har egen kategori for diskriminering basert på kjønn eller legning, og det er vel liten tvil om at denne gruppen hører innunder der, hvis du leser "om"?

__________________
“There is a rumour going around that I have found God. I think this is unlikely because I have enough difficulty finding my keys, and there is empirical evidence that they exist.”
Sir Limpalot er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no