Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Erfaringer med ulike flyseskap t/r USA?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-07-12, 22:43   #23
venla
jabbsaft
 
venla sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.145
venla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelenvenla er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Erfaringer med ulike flyseskap t/r USA?

Har flydd med SAS til Newark, og United fra Frankfurt til San Francisco. Tror de vesentligste forskjellene er de ulike flytypene. Det varierer innenfor selskapene på forskjellige ruter.

SAS hadde god plass på flyet, trivelige serviceansatte og bra tilgang på mat, vann og tv i setet foran. Flyet var en Airbus (A330)

Unitedflyet var like trangt som et charterfly, sure ansatte, lite mat (to små måltider på en 14 timers tur) og bare sånne felles tv-skjermer langt der borte. Mener dette var flytypen, http://widebodyaircraft.nl/b747-48.htm
Frankfurt var en rotete flyplass det ikke var så lett å komme frem på, så var greit med god tid der.

__________________
09 & 13
venla er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no