Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Jeg trenger en "greie"!

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-07-12, 21:25   #5
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.297
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Jeg trenger en "greie"!

Du vil ikke ha lillholmen fra ikea.

Vi har hatt to, og det er ikke god kvalitet på det som holder disse i rett ut-stilling altså, de henger nedover ganske fort. Vi kjøpte nr to ene og alene for å erstatte den første når vi skulle selge, siden resten av badet også har den serien.

Og hva finner vi i nytt hus? Samme serie. Dog ingen sånn håndklehenger da, men enda verre, disse glasshyllene. Vi hadde et par i gamlehuset. Det er samme teknikk som holder disse vannrett som holder håndkleholderene slik, nemlig. Derved heller de nedover. Her i huset så mye at en av de to over vasken kan man egentlig ikke legge noe på, om man ikke er innstilt på at det kan havne i vasken.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no