|
|||||||
| Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
I mål
|
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?
Selvsagt, men det er da noe annet enn å argumentere med at barnet trenger vogna for så å si at vogna brukes til varer? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
navnet sjemmer ingen
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?
Tja, ofte er ting en kombo og ikke enten eller i min verden. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Kamerat Pære
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.127
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?Men alvorlig talt. Nå som avsporingene virkelig florerer her
__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean. 2008 2013 2015 |
|
|
|
|
|
#4 |
|
maler
|
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?
Det kommer an på hvordan du har tenkt å frakte barnet til butikken og hvor butikken ligger i forhold til barnehagen og hjem. Plutten min er ikke i stand til å gå til den aktuelle butikken og videre hjem etter barnehagen. Om morgenen vil han nok greie det. (Men nå er han tre og ikke fire, men erfaringen min tilsier at dette kommer til å være status quo den dagen han fyller fire også).
__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012 |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Er frisk!
|
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?Vi har bil - og vogna er ikke så mye i bruk. En familie i barnehagen har fire barn og ingen bil. De har vogn med seg til enhver tid. Den er full av dill og dall og varer og gud vet hva - og i ny og ne sitter den minste ungen (tre og et halvt) oppi også. Jeg vil påstå at de og vi har litt forskjellig bruk for vogn og at å generalisere "vogn er teit etter fireårsdagen" er ganske håpløst.
__________________
Oslo78 - verdens heldigste mamma til Storebror 04, Storesøster 06 og Lillebror 10
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Drømmer
|
Sv: Paraplytrille til 4-åring eller ikke?
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|