|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Passiv
Innlegg: n/a
|
Sv: Skolearrangementer og foreldreinnsatsDet er snakk om å rake plenene og feie og rydde utearealene på skolen samt plukke søppel. Jeg er littebitt overrasket over at det finnes en mulighet for at noen skal syns dette er en dum ting å ikke bli bedt om å stille opp på. |
|
|
|
#2 |
|
Tittel og tittel....
|
Sv: Skolearrangementer og foreldreinnsats
Veldig mange vil sikkert syns at det er veldig greit. Men samtidig så tenker jeg at det blir feil om foreldrekontakten gjør dette bare fordi vedkommende har et prinsipp om å ikke spørre andre. Jeg er selv foreldrekontakt, og kunne godt stilt opp selv, men da ikke pga et prinsipp men mer at det var min tur. Jeg er foreldrekontakt selv om har nå bidratt med baking og organisering av juleavslutning, og da tenker jeg at neste gang får noen andre gjøre det som skal gjøres.
__________________
Nå også med avatar
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Glamorøs
|
Sv: Skolearrangementer og foreldreinnsats
Ikke dumt om det var en oppgave FAU hadde tatt på seg, men dumt om representanten påtar seg en slags martyrrolle i forhold til det, fordi vedkommende mener at det egentlig ikke er foreldrenes oppgave, men skolens. I tillegg går det fortere om flere er med på det.
__________________
|
|
|
|
![]() |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|