Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Diskriminering hvis menn ikke får gå i shorts?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-03-12, 22:39   #1
Libra
Bør lage seg en tittel selv
 
Libra sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.523
Blogginnlegg: 51
Libra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Diskriminering hvis menn ikke får gå i shorts?

Shorts i seg selv burde ikke være et problem. På mange arbeidsplasser er det vanlig med kleskode, da er det ikke selve plagget som er problemet med vurdering av hvor formelt/uformelt det fremstår. En fritidsshort stiller ikke i samme kategori som et pent skjørt. Lengden på plagget kan ikke brukes som sammenligningsgrunnlag.

Fikk forresten frysninger av bildet. Det var både shorts og hårete legger det minste problemet. Sokker i sandal!

Libra er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 14-03-12, 23:03   #2
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.759
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Diskriminering hvis menn ikke får gå i shorts?

Opprinnelig lagt inn av Libra, her.

Fikk forresten frysninger av bildet. Det var både shorts og hårete legger det minste problemet. Sokker i sandal!

Hvis du grøsser av det må du ikke kikke på føttene til ansatte på sykehuset.

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 14-03-12, 23:26   #3
Pappalille
Tøff
 
Pappalille sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 5.099
Blogginnlegg: 57
Pappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt av
Standard

Sv: Diskriminering hvis menn ikke får gå i shorts?

Uniformen til OTD omfatter cityshorts til kvinner, men ikke shorts til menn, og jeg synes det er hinsides latterlig all den tid argumentet er at "ingen vil vel se hårete mannelegger! ". Be meg barbere leggene mine før jeg bruker shortsen, I dare you! I double-dare you!

__________________
This isn't life in the fast lane, it's life in the oncoming traffic.

Terry Pratchett
Pappalille er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no