Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Båndtvang og ulven i Oslo

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-03-12, 10:27   #11
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.611
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Båndtvang og ulven i Oslo

Opprinnelig lagt inn av United, her.

I starten (i Sverige) var det gjerne jakthunder som ble tatt. Nå er det ikke (i ulveområder) trygt å ta med familien på skogstur lenger p.g.a. ulven. Om en ikke syns det er helt greit at den kommer bort til deg og dreper selskapshunden da. De har sånn mellom 20 og 40 tilfeller i året med ulveangrep som ikke går bra. Selv hadde jeg ikke stolt på at ikke et barn ble dratt til skogs i samme slengen. Når en hund kan, så skal vi stole på at en sulten ulv ikke kan?

Hva mener du med 20-30 angrep av ulv hvert år som ikke går bra? Angrep på andre dyr? Jakthunder? Selskapshunder? Barn?

Når jeg søker på angrep av ulv i Sverige så får jeg nemlig bare opp den ene saken du linket til over her.

Og nei, jeg hadde ikke stolt på at en ulv ikke tok med seg en toåring fra en lekeplass. Derfor hadde jeg vært ute med toåringen. Akkurat som vi i byen må.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no