Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Liten SUV

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-12, 15:27   #7
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.848
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Liten SUV

Per nu har vi en Passat som vi igrunnen er veldig fornøyd med. Vi har sett på alternativet med Passat 4Motion, men jeg er litt redd for bakkeklaringen på den. Ellers ville det absolutt vært et alternativ å bytte inn den vi har i en ny med 4Motion.

Om vi beholder Passaten, ser jeg for meg en ganske liten SUV, og gjerne brukt, den trenger ikke nødvendigvis være helt ny. Den vil da stort sett bli brukt til småkjøring, pluss turer til hytta. Trenger ikke veldig stor bagasjeplass, men må ha plass til hundebur.

løve70 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no