Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

"Holdt på å rygge ned Breivik", ønsker bistandsadvokat

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-11, 23:53   #1
Mirasol
En Som Trener
 
Mirasol sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 6.158
Blogginnlegg: 12
Mirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: "Holdt på å rygge ned Breivik", ønsker bistandsadvokat

Historien er litt mer komplisert enn slik Dagbladet fremstiller det altså, her er hele historien. Men samtidig så er jeg enig i at det ikke bør være grunn til å kreve bistandsadvokat. Da er det mange flere som også har grunn til det for å si det mildt!

__________________
Storebror-02, Mellomsøster-05, Lillesøster-08
Mirasol er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 01-12-11, 10:29   #2
OlleVia
Erfaren
 
OlleVia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 891
OlleVia er litt kulOlleVia er litt kul
Standard

Sv: "Holdt på å rygge ned Breivik", ønsker bistandsadvokat

Opprinnelig lagt inn av Mirasol, her.

Historien er litt mer komplisert enn slik Dagbladet fremstiller det altså, her er hele historien. Men samtidig så er jeg enig i at det ikke bør være grunn til å kreve bistandsadvokat. Da er det mange flere som også har grunn til det for å si det mildt!

Jeg synest egentlig Dagbladet`s artikkelen fremstod som litt urettferdig overfor han. Etter jeg leste artikkelen som Mirasol linket til så kan jeg i større grad skjønne hans argument. Det er vel også flere i Oslo som tilfeldigvis var nær der bomben smalt som har fått bistandsadvokat.
Men om det allikevel er riktig at han skal ha bistandsadvokat er jeg uansett ikke helt sikker på.

OlleVia er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no