Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Å la ett av barna feire jul borte

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-09-11, 22:32   #17
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Å la ett av barna feire jul borte

Opprinnelig lagt inn av Zoë, her.

Jeg får liksom ikke hodet mitt rundt at de spør den ene av en ungeflokk - selv om han er eldst? Søsken hører vel sammen på julaften?

Jaja.

Det er jo ikke alle som har like sterke følelser rundt det å absolutt være sammen, dette er jo en jul av svært mange framover. Mine unger på 6 og 9 år er glade i hverandre, men de hadde følelsemessig håndtert å være fra hverandre helt fint på julaften, fra oss foreldre også, så lenge de var et sted de ønsket og hadde det fint med annen familie de er nært knyttet til.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no