Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-08-11, 09:42   #1
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Opprinnelig lagt inn av Strutsen, her.

Jeg har fått min første ordentlige tyttebær, og ikke bare fjasebær, for dette svaret.

Ditt første? Du har jo vært her nesten like lenge som jeg. :vantro:

Opprinnelig lagt inn av Matilda, her.

Næmmen? Det var i alle fall et tyttebær du kan glise fornøyd over hver gang du åpner kontrollpanelet, for det var et veldig fint innlegg. (Jeg hadde en sånn. Jeg var bare utrolig fornøyd med den, for jeg hadde jo rett. )

Jeg har hundrevis av tyttebær, alle strålende bevis på hvor rett jeg har.

Opprinnelig lagt inn av Solblomst, her.

Så mye dritt for en fjasete kommentar fra meg. Jeg blir satt i bås for å bruke ordet mongo. Noen bruker ordet mongo som andre bruker ordet svarte f.eks. Det gjør en ikke til rasist forde. Det er ikke nok med en eller to kommentarer fra folk, men nei da, her skal man den ene etter den andre rakke ned mens jeg ligger ned, for å smiske til seg grønnprikker, og fornøye seg selv som et bedre menneske. Dette er noe jeg aldri kunne ha gjort. Dette forteller vel ganske mye om dere, enn den fjasete kommentaren min som dere velger å se som så utilgivelig. Skammmelig.

Jeg har ikke fått med meg hva det går i her, men "mongostemme" er det da mange etablerte brukere på FP som har brukt også. Mener å huske at vi har hatt en tråd om det en gang.

Opprinnelig lagt inn av Blondie, her.


Næsj, det er først når man er et tåpelig nek at jomfrudommen er borte for alltid.

Aha- fremdeles jomfru, da!

rine er ikke aktiv  
Gammel 13-08-11, 09:50   #2
Acsa
Audacious
 
Acsa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: The immoral high ground
Innlegg: 8.242
Blogginnlegg: 237
Acsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

Jeg har ikke fått med meg hva det går i her, men "mongostemme" er det da mange etablerte brukere på FP som har brukt også. Mener å huske at vi har hatt en tråd om det en gang.

Joda, men etablerte brukere har vett til å spesifisere at det ikke er meningen å støte noen allerede når de bruker det. Så da teller det ikke, så det så!

Opprinnelig lagt inn av smart agent

"Har vi egne juletrelag?" :mongostemme uten at noen må føle seg støtt:

__________________
2001&2005
Acsa er ikke aktiv  
Gammel 13-08-11, 09:57   #3
Teflona
audio, video, disco
 
Teflona sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 8.473
Teflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt avTeflona har mye å være stolt av
Standard

Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Det er ikke alle som blir klokere når de får tenkt seg om.

__________________

Hvordan staver man kjærlighet? sa Tussi.
Man staver ikke kjærlighet, man føler den, sa Brumm.
Teflona er ikke aktiv  
Gammel 13-08-11, 10:24   #4
minimee
Aktiv
 
minimee sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2010
Hvor: Fræna
Innlegg: 231
minimee er litt kul
Standard

Sv: Har ikke tilgang til markedsplassen lenger

Wow, for en tråd!
Leste til side 22 jeg og da orka jeg ikke mere. :P

__________________
Stolt 4 barns mamma og 2 engletvilling jenter i himmelen.
minimee er ikke aktiv  
Lukket tråd

Emneord
klassiker

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no