Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hva bør vi gjøre i leiligheten før fotograf og før vising?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-08-11, 00:03   #11
Miss Norway
Kidding, right?
 
Miss Norway sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 12.736
Blogginnlegg: 127
Miss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme omMiss Norway har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva bør vi gjøre i leiligheten før fotograf og før vising?

Basert på rådene vi fikk fra stylisten vi hadde før salg:

Bort med bøkene i øverste bokhyllene på første bildet. Ta bort den hengende blomsten på samme bilde. Årsak: distraherer blikket, og uten disse tingene blir uttrykket renere og easy on the eye.

Ta bort grenen/treet ved peisen, og også peisgarnityret og vedholderen. Peisovnen kommer da mer til sin rett, and all of the above.

Det betyr ikke at det ikke er fint i virkeligheten altså. Men hverdagshygge er visstnok noe helt annet enn visningsvinkling, der alt dreier seg om å fremheve pene ting og få frem linjer samt et par detaljer i objektet.

Jeg ville forresten tatt bort koffertene under DVDene også. Og de hvite lysestakene på mediasenteret (eller høytaleren eller hva det er - jeg ville igrunnen tatt vekk den også om det lar seg gjøre).

__________________
I'm on a seafood diet. Everytime I see food, I eat.


Sist redigert av Miss Norway : 03-08-11 kl 00:09.
Miss Norway er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no