Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Reiser dere på badeferie i sommer?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Se resultatene: Reiser dere på Syden-/badeferie i sommer?
Ja, vi skal til/er/har vært i Syden-strøk. 80 43,24%
Tja, vi skal til/er/har vært i Syden-strøk, men har/hadde mer høyverdige planer enn soling. 5 2,70%
Nei, men det blir/ble en slik ferie på et annet tidspunkt i 2011. 10 5,41%
Nei, vi har ikke råd. 20 10,81%
Nei, vi har/hadde andre planer. 55 29,73%
Nei, vi har ikke sommerferie i år. 3 1,62%
Annet 12 6,49%
Deltakere: 185. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-07-11, 08:22   #1
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.848
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Reiser dere på badeferie i sommer?

Opprinnelig lagt inn av 007, her.

De gangene vi har reist til Italia har vi valgt å kjøre østover og fly derfra, Dixie. For 2 år siden betalte vi i underkant av 5000,- for flybilletter for 5 personer, hvor av 3 gikk som voksen. Slike prisen får en ikke fra Vestlandet.

Nei, det får en ikke Tror vi betalte 11000 for 3 personer....

løve70 er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-07-11, 10:13   #2
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Reiser dere på badeferie i sommer?

Opprinnelig lagt inn av løve70, her.

Nei, det får en ikke Tror vi betalte 11000 for 3 personer....

Vi fikk billetter gjennom svigermor da vi reiste i 2007, da var vi 6 voksne og 1 barn og betalte 9000,- totalt, altså for hele gjengen. Men hun jobber i SAS og får alltid billige billetter. Minuset er at hun selv må bli med for at vi skal få disse billige billettene, og hun er drittlei hele Italia, sier hun, så det spørs om vi ikke kan se laaangt etter slike billetter på noen år.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no