Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Har iPad, trenger jeg Kindle?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-07-11, 14:09   #28
Adrienne
Hertuginne
 
Adrienne sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Østlandet
Innlegg: 18.726
Blogginnlegg: 40
Adrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har iPad, trenger jeg Kindle?

Opprinnelig lagt inn av Gaia, her.

Jeg har rosa smartcover til iPaden min. Jeg bør nok ha rosa cover til Kindlen også, sånn at de matcher.

Det har jeg også. og

Må nok bli rosa cover til Kindle også, tenker jeg. Hvis det blir Kindle, må bli enig med meg selv om jeg trenger en i bursdagsgave til meg selv eller ikke.

Opprinnelig lagt inn av Gaia, her.

Det er visstnok lurt med 3G hvis man for eksempel er på reise og har lyst på en ny bok, men ikke har trådløst nett i nærheten. Jeg syns det er lurt med 3G for å kunne bruke den til å laste ned nye bøker f.eks. på hytta (hvor vi ikke har trådløst nett, bare mobilt bredbånd.)

Jeg har mulighet til å hotspotte trådløst nett via iPhone, og er god på å planlegge bokkjøp (), så jeg må vurdere om jeg gidder 3G eller ikke.

__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins
Adrienne er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no