Sv: Medlemssalong II
Opprinnelig lagt inn av Nova, her.
Ikke har jeg mange innlegg, og jeg er generelt dårlig til å bruke prikker (ikke får jeg mange heller ) . Ergo er alle Medlemssalonger noe jeg ser langt etter. Ulempen med slike ordninger er at det blir en slags ond spiral; de som kvalifiserer blir enda raskere kjent, de andre av oss faller litt utenfor. Det er mulig det bare er sutring fra min side. Kanskje gjør man ikke det, men det føles sånn når man ikke vet hva som diskuteres i resten av forumet.
Jeg må si at jeg tenker litt det samme.
I det store og det hele så bryr jeg meg ikke veldig mye om hva som skjer på steder jeg ikke har adgang, men det oppstår gjerne en internt tone blant brukerne i slike "eksklusive" klubber.
Dette vil de naturligvis til tider dra med seg ut på det åpne forumet og da blir det fort til at vi som er utenfor mister oversikten og gleden av å være her.
Det trenger selvsagt ikke å være noe problem, da får man jo bare et forum som blir som en web-basert vennegjeng.
(og jeg tar med meg Nova og rusler en tur i solen istedet )
__________________
It takes a forum to raise a child
|