Sv: Roller på skoleavslutningsskuespill
Opprinnelig lagt inn av Joika, her.
Samme her. Var prinsesse "vil ikke" og Lucia og.. u name it. Poden syntes derimot det er skikkelig ustas.
Jeg spilte også sånne eventyrprinsesser. Og ellers mange fantastiske roller skrevet av en lokal forfatter. Handlet mye om 2.verdenskrig, "Gamle Dager" og den slags
Også har jeg, i kledd "Marikkenkostyme" med snøresko og musefletter, sunget "Hærre Gud ditt dyre navn og ære" for selvste Kongen på ett tidsriktig klasserom da han var på besøk på barneskolen min på 90-tallet. Husker jeg var dritselvtilfreds over de greiene der
Stjernenummeret var nok alikevel den gangen jeg var "Juli" og stilte opp i badedrakt, stråhatt, badering, parasoll og råsa pumps på skoleavslutningen i 3.klasse. 
Jeg tror poden har arvet litt av limelightsyken. Han elsker å danse og showe og finnes ikke sjenert. Men nå er han jo bare tre, og det er kanskje slik treåringer er? :uerfaren:
__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean.
2008 2013 2015
|