Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hvor får jeg kjøpt rosarussklær?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-05-11, 21:37   #1
gullet
stille
 
gullet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Tønsberg
Innlegg: 10.937
gullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor får jeg kjøpt rosarussklær?

I barnehagen min er de regnbueruss!
Vi har laget russekort i dag.

__________________
Gullet -63, M -87, W - 01. lille E -03
gullet er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 11-05-11, 22:10   #2
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvor får jeg kjøpt rosarussklær?

Opprinnelig lagt inn av gullet, her.

I barnehagen min er de regnbueruss!
Vi har laget russekort i dag.

Hvorfor har dere valgt å gjøre det? Russekultur er noe jeg forbinder med noe helt annet en barn. Hvordan begrunner dere dette i forhold til rammeplanen? Og at ungene synes det er morsomt, er ikke et argument i denne sammenhengen, bare så det er sagt.

__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
noen er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 13-05-11, 10:46   #3
Maggie74
Bør lage seg en tittel selv
 
Maggie74 sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 1.710
Blogginnlegg: 8
Maggie74 imponerer mange og er sikkert smartMaggie74 imponerer mange og er sikkert smartMaggie74 imponerer mange og er sikkert smartMaggie74 imponerer mange og er sikkert smartMaggie74 imponerer mange og er sikkert smartMaggie74 imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvor får jeg kjøpt rosarussklær?

Opprinnelig lagt inn av noen, her.

Hvorfor har dere valgt å gjøre det? Russekultur er noe jeg forbinder med noe helt annet en barn. Hvordan begrunner dere dette i forhold til rammeplanen? Og at ungene synes det er morsomt, er ikke et argument i denne sammenhengen, bare så det er sagt.

Så fordi du forbinder russ med noe annet, så skal andre begrunne det i henhold til en rammeplan? YAY!

Hva med at det er en FLOTT markering på at barnet faktisk er så stor at de skal slutte et kapittel i livet og starte ett nytt?

Bare fordi du forbinder russ med noe negativt, så er det ikke gitt at alle andre gjør det, vettu Går ann å være rødruss/blåruss/svartruss uten å drive med faenskap og fyll.

__________________
Maggie74 er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no