Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvilken mnd er den beste mnd å bli gift i?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Hvilken måned er best å gifte seg?
Januar 2 1,85%
Februar 5 4,63%
Mars 1 0,93%
April 3 2,78%
Mai 14 12,96%
Juni 24 22,22%
Juli 7 6,48%
August 30 27,78%
September 11 10,19%
Oktober 3 2,78%
November 1 0,93%
Desember 5 4,63%
Niende måned 1 0,93%
Ingen/agurk/peanøtt eller brokkoli, evt dustepoll, eller noe 14 12,96%
Flervalgsundersøkelse. Deltakere: 108. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-04-11, 11:11   #18
Anne C
Bør lage seg en tittel selv
 
Anne C sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 25.403
Anne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvilken mnd er den beste mnd å bli gift i?

Vi giftet oss 23. september, og det var vel mest fordi høstferien hadde startet da. Vi dro på bryllupsreise dagen etter. Det ble et veldig flott høstbryllup. Det hadde også noe med at jeg var så sær at jeg ville gifte meg innen et år etter forlovelsen, og vi forlovet oss 23. Oktober (som igjen var på 10 års dagen vår).

Anne C er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no