Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

God foundation som dekker og gir fukt

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-04-11, 16:15   #17
Trulte
:)
 
Trulte sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 9.044
Trulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de fleste
Standard

Sv: God foundation som dekker og gir fukt

Jeg har clinique supermoisture, men synes den er litt feil i fargen til meg (den som passet best). Jeg har også Nude, og den er ok. Vitalumiere; hvis ikke denne er helt ny har jeg prøvd og ikke funnet fargen.

Så jeg har ganske mange foundationer i skapet (sikkert 7..+) og bør kanskje prøve en fra Maybelline. Mener å huske at de var gode. Noen som har prøvd i det siste?

__________________
Tuppa 04, Tassen 06, Spiren 09
Trulte er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no