Sv: Hoteller i London
Opprinnelig lagt inn av Pelikan, her.
For noen år siden bestilte jeg hotell gjennom her. Bestilte også teaterbilletter- Mange gode tilbud! http://www.londontown.com/
Takk, skal sjekke her inne. 
Opprinnelig lagt inn av millact, her.
Jeg har bodd på SAS Portsman ifm jobb, men det er dyrt, dog sentralt og flott (og gode senger). Ville styrt unna Bayswater området i alle fall, mye diverse der.
Styre unna Bayswater altså? I en annen tråd her på FP så sto det at det var best å bo i området Notting hill eller Bayswater og helst unngå oxford street pga. mye tafikk. Med mye rart mener du hoteller av dårlig kvalitet?
Opprinnelig lagt inn av Filifjonka, her.
Det er mange andre hoteller der enn St. Giles altså. 
Ja, det finnes et hav av hoteller. Derfor hadde det vært greit å velge et som andre har gode erfaringer med. Jeg synes det også er litt vanskelig å bedømme avstander utifra kart og vil helst ikke havne laangt utenfor sentrum. 
__________________
(2005) (2010) (2012)
|