Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kva er det eigentleg med Audi, BMW & Mercedes ...

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-01-11, 17:23   #6
Didjeridust
Forelska
 
Didjeridust sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sandnes
Innlegg: 843
Blogginnlegg: 17
Didjeridust imponerer mange og er sikkert smartDidjeridust imponerer mange og er sikkert smartDidjeridust imponerer mange og er sikkert smartDidjeridust imponerer mange og er sikkert smartDidjeridust imponerer mange og er sikkert smartDidjeridust imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Kva er det eigentleg med Audi, BMW & Mercedes...

Opprinnelig lagt inn av Vianne Rocher, her.

Så da er det kanskje i overkant fristende å kjøre såpass fort også da, når bilen kan og er bygd for større fart enn 80.
Dermed vil jeg også tro at bilene appelerer til den delen av befolkningen som setter pris på å kjøre fort og kanskje tar lettere på fartsgrensene?

OK - så mange av dei som kjøper slike bilar er rett og slett ikkje i stand til å halda seg i skinnet? Eller smarte nok til å skjøna at fartsgreinsene gjeld uansett kor stor fart som er ideelt for bilen? Kanskje forby bruk av bilar som er bygde for høgare fart enn kva greinsene her i landet tilseier om det står så dårleg til med vurderingsevnene til dei typiske brukarane av slike køyrety.

__________________
Rart er fint
Didjeridust er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no