Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tre dresser ødelagt i barnehagen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-07, 11:45   #9
bina
Ustabil
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 4.405
Blogginnlegg: 11
bina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de flestebina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tre dresser ødelagt i barnehagen

Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.

Jeg misunner de som har så god råd at de har råd til tre-fire vinterdresser pr. sessong. For Amors del, som har tre barnehagebarn, betyr det 12 vinterdresser.

Voksne rettleder barns lek stadig vekk. Nei, ikke klatre der, det er ikke lov, du kan falle ned. Ikke gå ut i den sølepytten før du har fått støvlene på deg. Nå regner det, da tar vi på regntøy. Nå snør det, da tar vi på vinterdressen. SELVFØLGELIG er det opp til de voksne, ansvarlige å passe på barna, også når de leker. En hver oppegående sjel med puls ville sagt "Nei, ikke skli der, skli heller der hvor det er snø".

Tre dresser på en dag er uakseptabelt. Ja, det kan skje (det har vi jo fått bevist), men det skal ikke skje. Og at de ansatte ler det bort. Hoho, jeg hadde sett rødt!

Jeg har puls! (Det vet jeg, for jeg har pulsklokke til å bevise det ) Går oppreist gjør jeg også. Og jeg blander meg minimalt borti barnas lek. Kun hvis de utsetter seg selv eller andre for FARE.

bina er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no