Sv: Xperia - mini eller mini pro?
Opprinnelig lagt inn av gurgle, her.
Jeg har nettopp hatt min mini inne til rep pga ekstremt dårlig batteri....
Valgte mini, og ikke pro-utgaven pga størrelsen. Ikke at pro er såå mye større, men litt, og det (eneste?) som er fordelen med minien er at den er så liten (hvis det er viktig da, jeg hadde ikke taklet en stor tlf, iPhone f.eks...).
Kan jeg spørre hvor ofte du måtte lade? Jeg har spurt i to butikker og ringt NetCom. Svaret jeg får er at denne telefonen har dårlig batteri, og at det er det store minuset med telefonen.
Litt avhengi av bruk men jeg må lade minst en gang om dagen men aller helst to ganger per dag hvis jeg er har flere samtaler og hører på musikk på vei til og fra jobb (dvs 10 minutter ).
Greit nok å lade men det blir så mye planlegging rundt det å hele tiden sjekke om det er nok batteri til at noen kan ringe meg om atte, hvis atte osv osv. Slitsomt er det.
__________________
"Try Again, Fail Again, Fail Better" (Samuel Beckett)
|