Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Strikking på kurs, er det noe man gjør?

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

Se resultatene: Er det greit å strikke på kurs?
Ja 6 5,17%
Ja dersom det ikke kreves noe annet enn at man sitter og lytter og eventuelt noterer litt 26 22,41%
Det kommer an på kurset 37 31,90%
Nei 45 38,79%
Bare hvis man deler ut kopier av oppskriften til alle de andre kursdeltakerne 2 1,72%
Deltakere: 116. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-11-10, 22:20   #11
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.381
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Strikking på kurs, er det noe man gjør?

Opprinnelig lagt inn av Elinblu, her.

Nå kan jeg bare svare for meg selv, og jeg avviser ikke dette i seg selv, men mener fortsatt at det er uhøflig både overfor kursholderen (primært) og de andre studentene.

Nettopp derfor tenker jeg at det kommer an på kurset. Da jeg studerte, tok jeg aldri med strikketøy på forelesninger med mindre enn 20 studenter, fordi det gjør for mye ut av seg i en sånn setting. På forelesninger i stor sal, ville jeg ikke tenkt videre på det om jeg satt litt bak. Personlig syns jeg det er slitsomt med folk som klaprer ivei på laptopene sine, men det må de jo få lov til.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no