Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Hvordan legge inn en film på iPhone4?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-10-10, 22:40   #1
HP
Administrator
 
HP sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 14.058
Blogginnlegg: 6
HP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvordan legge inn en film på iPhone4?

iTunes er nyttig å bruke sammen med iPhonen til å ta backup og organisere apps, så kjekt å ha det programmet selv om en har Spotify Premium til musikk. Filmene må være i MP4/h.264 format. Filendelse .mp4 eller m4v. Du kan konvertere med http://handbrake.fr/ hvis filmene du har er i feil format.

HP er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 30-10-10, 22:53   #2
Shamu
På opplading
 
Shamu sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Flekkefjord
Innlegg: 3.859
Shamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt liktShamu er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hvordan legge inn en film på iPhone4?

Opprinnelig lagt inn av HP, her.

iTunes er nyttig å bruke sammen med iPhonen til å ta backup og organisere apps, så kjekt å ha det programmet selv om en har Spotify Premium til musikk. Filmene må være i MP4/h.264 format. Filendelse .mp4 eller m4v. Du kan konvertere med http://handbrake.fr/ hvis filmene du har er i feil format.

Takk for hjelpen, nå tester jeg den.

Nå er jeg bare spent på hvor mange filmer jeg får plass til, i tillegg til bildene og musikken min.. hehe..

__________________
Jente 95, Gutt 04, Jente 06

- Museskritt er også skritt. -
Shamu er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no