Sv: Godis i barnehagen
Selv om jeg kjenner godt etter, så klarer jeg ikke bli veldig rystet over nevnte godteposer. Som et fenomen til spesielle anledninger vel og merke.
Storesøsters kosthold er det jeg og sambo som bestemmer 99% av uansett(nistepakke og frukt i barnehagen, alle måltider hjemme).
Akkurat om barnehagen har grønnsaksdip eller bløtekake til bursdager, eller varm buljong eller kakao på tur, tror ikke jeg er avgjørende for om Storesøster skal forbinde å "kose" seg med mat eller ikke. Tradisjoner ligger i bunn når vi daglig samler oss rundt middagsbordet, har ekstra god mat i helgene eller koser oss med varme rundstykker til søndags frokost.
Mvh
Billa
__________________
Mvh Billa
***If you bungle raising your children, I don't think whatever else you do well matters very much*** Jacqueline Kennedy Onassis
|