Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Den uendelige shoppingtråden 9

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-10-10, 12:52   #11
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.157
Blogginnlegg: 388
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den uendelige shoppingtråden 9

Her kommer fangsten fra min London-tur. Det ble et skjørt fra Boden-butikken, og damen bak kassa syntes det var veldig rart at jeg ikke skulle ha mer. Jeg gadd ikke nevne at jeg hadde brukt nesten tre timer på å komme meg dit - slik sett burde jeg vel gjort storhandel.



Først etterpå slo det meg at jeg allerede har et petrolfarget, utskrådd kordskjørt med sirkelapplikasjoner(!). Jeg hadde det sågar med meg i bagasjen.

Deretter gikk turen til White Stuff, etter tips fra Zöe her inne. Også her var det mye som falt i smak, og jeg endte opp med et blålig skjørt og en brunlilla kjole. Fine detaljer på klærne der, og fine farger! Ikke helt ulikt Boden og Noa Noa, egentlig.



Som en siste krampetrekning gikk jeg tilbake til Desigualbutikken og kjøpte en kjole som jeg hadde prøvd noen dager tidligere, under mottoet "kjoler som faktisk passer, vokser ikke på trær". Det var dog trær kjolen, og den hadde alle mine farger: grønt, svart, lilla og bringebærrødt.



Jeg sporet ellers opp Fly London-butikken i Covent Garden, men de petrolfargede støvlettene jeg hadde sett meg ut, satt ikke helt god på foten. For øvrig fikk jeg med meg fire BH-er og like mange truser, samt en fin lilla sports-BH fra ShockAbsorber. Det var noen nye undertøyskjeder (sikkert ment for et yngre publikum ) som ikke hadde cupstørrelser i sitt system, men opererte ut fra prinsippet om at alle som bruker 65, har akkurat (s)like pupper. Det viste seg å passe meg utmerket!

__________________
Høstbarn 06 og 08
This is our last dance
Bluen er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no