Sv: Hva kan jeg lokke en mann med?
Opprinnelig lagt inn av Myrsnipa, her.
Skjønner hva du mener. Hva tenker du jeg kan bidra med ifht indre motivasjon da?
Du kan ikke bidra med noe.
Den indre motivasjonen kommer kun innenfra en selv.
Man kan selvfølgelig støtte og legge til rette når folk en bryr seg om selv bestemmer seg for å legge om livsstilen - men det hele må drives av personen selv.
Jeg har SÅ lyst til å påvirke mange rundt meg når det gjelder ulike typer livsstilsendringer, men har endelig kommet til den erkjennelsen at jeg har null innvirkning. Null. Det er både veldig trist og en lettelse samtidig.
(jeg snakker i store bokstaver her, og det er bare min mening det er snakk om - verken underbygget av forskning eller annet, men jeg er overbevist om at det er slik. )
Er det forresten en ny kjæreste? Er han kjekk? :sporer barnslig av: 
__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
|